Сім років як національний: незламний Чорноморський національний університет імені Петра Могили набирає обертів

Чорноморський національний університет імені Петра Могили носить статус Національного вже сім років.

Незважаючи на досить молодий вік закладу вищої освіти, лише 27 років, ЧНУ імені Петра Могили є потужним осередком наукової сфери, високого професіоналізму, волонтерської роботи, активного студентського життя. Саме ці фактори визначають його конкурентоспроможність.

За час свого існування університет випустив понад 30 тисяч студентів, серед яких – кращі спеціалісти в комп’ютерній, медичній, психологічній, політичній, економічній сферах не лише в Україні, а й закордоном.

Наразі ЧНУ імені Петра Могили готує фахівців за 29 бакалаврськими за 22 магістерськими напрямами, має шість факультетів та три навчально-наукових інститути, а також власну наукову бібліотеку, водно-спортивну станцію, навчальну лабораторію журналістики: «Медіацентр», кабінет соціально-психологічної підтримки, галерею мистецтв імені Серафими Сенкевич та багато іншого.

Протягом останніх років Миколаївська Могилянка є кращим ЗВО в області та одним із лідерів на Півдні України. У 2022 році університет посів 55 місце в рейтингу 200 кращих ЗВО України за версією «Освіта.UA».

Незважаючи на війну, університет стрімко працює в змішаному форматі, розвиває наукову та міжнародну діяльність, активно відкриває великий набір абітурієнтів на наступний навчальний рік.

Радо запрошуємо вступати до Чорноморського національного університету імені Петра Могили та зробити перший крок в успішне майбутнє!