«Сильний духом»: кращим спортсменом 2016 року став студент Могилянки

У Миколаївській обласній державній адміністрації підбили спортивні підсумки 2016 року. 27 грудня відбулася урочиста церемонія «Лауреат спортивного року – 2016».

На церемонії визначали кращих спортсменів та тренерів Миколаївської області у різних номінаціях.

Серед лауреатів та переможців були студенти й викладачі ЧНУ ім. Петра Могили.

Так, чемпіон Європи 2016 року з плавання, дворазовий золотий призер цьогорічних Паралімпійських ігор в Ріо Геннадій Бойко став переможцем у номінації «Сильні духом». А його тренер, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту, тренер збірної України з плавання Микола Ільїн став лауреатом у номінації «Найкращий тренер».

Лауреатом у жіночій номінації «Разом з олімпійцями» стала майстер спорту з рукопашного бою, дворазова бронзова призерка Чемпіонату Європи з рукопашного бою Марія Вінталова.

Щиро вітаємо лауреатів та переможців церемонії «Лауреат спортивного року – 2016»! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів та нових перемог!

DSC_0551 DSC_0562 DSC_0568 DSC_0629 DSC_0649