Схвалено рішення щодо продовження оренди 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили


16 жовтня на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та благоустрою міста було прийнято питання про продовження оренди 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили.

На засідання завітав міський голова, Олександр  Сєнкевич, який запропонував  внести на розгляд кілька питань, серед яких було і  питання щодо продовження оренди 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили, де розміщується Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили.

 

«Моя думка, моя позиція, як міського голови, те, що ми маємо і повинні підтримувати сьогодні освіту. І сьогодні моя позиція така, що ми повинні підтримати університети і всіляко допомогти їм, скажімо, розвивати всю інфраструктуру, розвивати свою роботу», – сказав Олександр Сєнкевич.

На зібранні комісії виступив і ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який розповів про  історію створення одинадцятого корпусу – відтворення згорілої будівлі колишнього гуртожитку, яке університет відбудував власними коштом. Також  ректор  звернувся до  депутатів з проханням проголосувати за продовження договору оренди 11-го корпусу, який укладали вже тричі, аби  студенти могли спокійно продовжити навчання.

На засіданні також були присутні студенти Могилянки, яких занепокоїло рішення минулого засідання  ЖКГ. Нагадаємо, що у вівторок, 9 жовтня, питання про продовження договору оренди ЧНУ ім. Петра Могили вирішене не було.

Сьогодні ж депутати схвалили рішення щодо продовження безкоштовного користування 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили до 1 січня 2020 року.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …