Схвалено рішення щодо продовження оренди 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили


16 жовтня на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та благоустрою міста було прийнято питання про продовження оренди 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили.

На засідання завітав міський голова, Олександр  Сєнкевич, який запропонував  внести на розгляд кілька питань, серед яких було і  питання щодо продовження оренди 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили, де розміщується Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили.

 

«Моя думка, моя позиція, як міського голови, те, що ми маємо і повинні підтримувати сьогодні освіту. І сьогодні моя позиція така, що ми повинні підтримати університети і всіляко допомогти їм, скажімо, розвивати всю інфраструктуру, розвивати свою роботу», – сказав Олександр Сєнкевич.

На зібранні комісії виступив і ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який розповів про  історію створення одинадцятого корпусу – відтворення згорілої будівлі колишнього гуртожитку, яке університет відбудував власними коштом. Також  ректор  звернувся до  депутатів з проханням проголосувати за продовження договору оренди 11-го корпусу, який укладали вже тричі, аби  студенти могли спокійно продовжити навчання.

На засіданні також були присутні студенти Могилянки, яких занепокоїло рішення минулого засідання  ЖКГ. Нагадаємо, що у вівторок, 9 жовтня, питання про продовження договору оренди ЧНУ ім. Петра Могили вирішене не було.

Сьогодні ж депутати схвалили рішення щодо продовження безкоштовного користування 11-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили до 1 січня 2020 року.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …