Шукаємо волонтерів на захід “День кар’єри”!

27 лютого в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбудеться щорічний захід з працевлаштування студентів «День кар’єри ЄС». На захід запрошено перших осіб міста та провідні компанії Миколаєва.

Для проведення заходу шукають волонтерів: потрібна допомога з реєстрацією учасників, супроводом гостей та вікториною. Усім охочим необхідно зареєструватися за посиланням.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили