Шукаємо волонтерів на захід “День кар’єри”!

27 лютого в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбудеться щорічний захід з працевлаштування студентів «День кар’єри ЄС». На захід запрошено перших осіб міста та провідні компанії Миколаєва.

Для проведення заходу шукають волонтерів: потрібна допомога з реєстрацією учасників, супроводом гостей та вікториною. Усім охочим необхідно зареєструватися за посиланням.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …