Штучний інтелект змінює освіту


Британський експерт з питань освіти Ентоні Селдон прогнозує, що в розвинених країнах роботи замінять учителів уже до 2027 року. Він першим встановив дедлайн повній автоматизації освіти, але Селдон не єдиний, хто припустив, що штучний інтелект замінить людину на цій посаді. Багато вчених впевнені, що людиноподібним машинам ніколи не вдасться стати повноцінною заміною людині. І в скептиків є тому підтвердження.

 

Австралійський університет створив персонального помічника Genie, який доступний студенту 24/7, 365 днів на рік. Deakin Genie – розумний персоналізований цифровий асистент, що опирається на штучний інтелект й аналітику. Він функціонує як усім нам знайомий інтерфейс чату на гаджеті або ж як голосовий помічник. Діджиталізований асистент відповідає на будь-яке питання щодо освітнього процесу. Це як Siri, тільки для студентів Університету Дікен.

«Знайди мені додаткові матеріали до уроку! Які в мене є борги? Яка наступна пара? Як дістатися до аудиторії? Де я можу знайти викладача з цього предмету? Хто мені може допомогти з домашнім завданням?».

 

Тільки уявіть, на всі ці прохання й питання цілодобово відповідає персональний помічник Deakin Genie! А користуються ним справді часто. За словами віцепрезидента Університету Дікен Беверлі Олівера, його використовують у навчанні 75% студентів закладу.

 

Студенти університету можуть отримувати всю освітню інформацію, не відриваючись від своїх справ. Якщо ти користувач Genie, то під час приготування вечері можеш попросити систему відіграти тобі лекцію, яку ти пропустив. Якщо потрібно зробити нотатки, то Genie і це за тебе зробить. Замість того, щоб думати, як найкраще організувати своє навчання, студенти можуть просто навчатися. Організацією займається штучний інтелект.

 

Отримати статус найсучаснішої системи освіти у світі прагне також Бельгія. Цього року уряд бельгійського регіону Фландрії контракт з британською платформою Century Tech. Система, що працює на основі технології штучного інтелекту, буде використовуватися у 700 муніципальних школах й університетах цього регіону. Це перша в історії урядова угода, що передбачає впровадження штучного інтелекту в таких масштабах.

Century Tech – це комп’ютерна програма, яка на основі характеру й інтересів дитини, складає її індивідуальний план навчання. Згідно з результатами тестування програми, використовуючи Century Tech, учителі отримують до 6 вільних годин роботи на тиждень.

 

Перед початком роботи в програмі учні проходять тести, що визначають їхні темперамент, характер, інтереси, найзручніший формат роботи й прогалини у знаннях. Після цього програма встановлює їхні слабкі й сильні сторони, а також рекомендує індивідуальні завдання.

Джерело.

Події та оголошення


січня
22
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на нові вебінари від компанії Clarivate Analytics

Шановні колеги, викладачі та науковці ЧНУ імені Петра Могили! Компанія Clarivate Analytics, вітає Вас у новому році! Бажаємо успіхів і родинного затишку і запрошуємо на нові вебінари. Зверніть увагу що 24 січня о 16:15 буде вебінар для журналів з процедурою …

січня
16
Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова, яке відбудеться в приміщенні галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили 16 січня о 15:00. Довідка: Шаповалов Сергій Гаврилович народився 15 травня 1943 року в с. Інгуло-Кам’янка Новгородківського району Кропивницької області. В 1962 році …