Штучний інтелект Elomia для боротьби з депресією: стартап українських студентів


Розробили програму студенти з ХПІ Тарас Погребняк, Михайло Маркевич та Анастасія Книш. Як зазначають розробники стартапу, згідно з інформацією ВООЗ понад 500 мільйонів людей по всьому світові наразі страждають від депресії, а через карантин ця кількість людей постійно збільшується. Саме тому вони вирішили так допомогти тим людям, що зараз знаходяться на самоізоляції й не мають можливості звернутись до відповідного спеціаліста. Свою розробку команда представила на T_EUREKA – конкурсі стартап-проєктів у сфері інформаційних технологій.

Тарас Погребняк, співзасновник Elomia, про мету створення чат-боту розповідає: «Elomia був створений для того, щоб надавати допомогу людям, які стали заручниками життєвих обставин. Унікальність проєкту в тому, що він є механізованою системою, яка не оцінює людські вчинки, що дозволяє більшою мірою розкритися боту. Це так само дає серйозний шанс на вирішення проблемної ситуації».

Як працює Elomia.

Програма працює на базі штучного інтелекту, за допомогою спеціальних алгоритмів система може самостійно розрізняти більш ніж 60% повідомлень, а решту, 40%, обробляє спеціалізована група фахівців. Онлайн-сервіс може класифікувати 14 емоцій користувача і вже під час діалогу може працювати в залежності від настрою – надати підтримку, запропонувати вправи чи поставити правильні запитання, щоб проаналізувати поточний стан. Окрім того система може визначити в соцмережах користувача, що зараз знаходиться в кризовій ситуації й запропонує йому допомогу.

Наразі система працює на базі Messenger від Facebook. Програма має безкоштовний тестовий період – тиждень. Після нього можна оформити підписку, ціна якої складає £0.98 (приблизно 32 гривні). Також розробники обіцяють, що ціна не буде змінюватись протягом карантину.

Скористатись чат-ботом Elomia можна за посиланням.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут