Школярі Миколаївського ліцею № 5 міста Миколаєва завітали до Чорноморського національного університету імені Петра Могили ‌

15 березня 2024 року на кафедру управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітали школярі ліцею №5 м. Миколаєва. Разом з соціальним педагогом Галиною Лагно школярі ознайомилися із діяльністю кафедри в освітній та наукових сферах.

Протягом бесіди з викладачами кафедри діти цікавились особливостями вступу на перший курс бакалавру в Чорноморський національний університет імені Петра Могили за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» у 2024 році, можливостями та перевагами, які відкриваються перед випускниками кафедри управління земельними ресурсами, з особливостями професії геодезиста та землевпорядника, окреслили перспективи можливого працевлаштування майбутніх випускників спеціальності. Викладачі познайоми школярів із матеріально-технічною базою кафедри, яка використовується в навчальному процесі.

Разом зі студентами першого та другого курсу школярі ліцею відзняли цю подію для свого youtube-каналу MEL2TV.

Загалом профорієнтаційний захід виявився дуже цікавим та пізнавальним для майбутніх абітурієнтів.