Школа журналістики УКУ оголошує відбір для участі у Відеокемпі!

Школа журналістики УКУ за сприяння Посольства США в Україні оголошує відбір до участі у виїзній школі відеоісторій Відеокемп, який відбудеться 20-24 жовтня у Генічеську та 25-29 жовтня у Львові.

Учасники проекту у тандемі (журналіст + оператор) навчатимуться знімати, режисерувати і монтувати авторські відеоісторії про життя кримських татар на Херсонщині.

Наша мета – навчити ділитись історіями у відеоформаті.

Формат: 8 х 2 (8 знімальних груп по 2 учасників, кожна з яких створює власну відеоісторію тривалістю до 5 хв.).

Результат: 8 відеоісторій про життя кримських татар, які мешкають за межами Криму.

Де? Львів і Генічеськ.

Коли? 20-24 жовтня у Генічеську, 25-29 жовтня у Львові.

Фінансування:

• організатори проекту компенсують учасникам транспортні та організаційні витрати, внесок учасника – зворотний квиток зі Львова.

Вимоги:

• учасниками проекту можуть стати студенти будь-якої спеціальності віком 18+ та молоді відеографи, документалісти зі всієї України;
  • важливо, щоб учасники мали досвід знімання та монтування відео, любили подорожувати, цікавилися відеоформатами, комфортно почувалися в колективі і хотіли навчитися створювати такі відеороботи;
  • Важливо! Для участі в проекті бажано мати власне відеообладнання та ноутбук.

Для участі у Відеокемпі заповніть форму.

Зверніть увагу на:

• мотиваційний лист (обов’язково подайте своє коротке резюме з контактами та вкажіть власні відеороботи)
  • сценарний план відеоісторії (до 3 000 знаків, в якому слід викласти ідею та вказати локацію знімання в межах Генічеського району; заохочуємо колективне подання сценарного плану, в якому ідею пропонує журналіст, а візуальне втілення – оператор).

Дедлайн: 16 вересня