Школа юних бізнесменів – Зимові канікули-2018

ШКОЛА ЮНИХ БІЗНЕСМЕНІВ

Ростимо успішних людей

8 – 12 січня 2018 року

Запрошуємо цікаво, весело і з користю
провести зимові канікули!

Зимові канікули – це Новий рік, ялинка, цукерки, Дід Мороз, святкування, Різдво, подарунки, подорожі. Що ще цікавого може бути на канікулах? Яким чином ще можна весело і корисно провести цей час?

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує дітей 8-15 років до «Школи юних бізнесменів» познайомитись з основами підприємництва, маркетингу, фінансової грамотності.

Співорганізатор школи – агенція «Be Happy».

Все заняття проходять в ігровій та інтерактивній формах.

Враження і відгуки про роботу Школи на осінніх канікулах 2017 року можна знайти на нашій сторінці у Фейсбуці

На зимових канікулах в рамках Школи будуть проводитись 2 програми:

• «Курс юного бізнесмена»;
  • «Розробка власного бренду».

Школа працює з 8 по 12 січня 2018 року з 09.00 до 15.00.

Групи до 15 чоловік.

Програма «Курс юного бізнесмена»

Програма «Розробка власного бренду»

квітня