Школа юних бізнесменів – Зимові канікули-2018

ШКОЛА ЮНИХ БІЗНЕСМЕНІВ

Ростимо успішних людей

8 – 12 січня 2018 року

Запрошуємо цікаво, весело і з користю
провести зимові канікули!

Зимові канікули – це Новий рік, ялинка, цукерки, Дід Мороз, святкування, Різдво, подарунки, подорожі. Що ще цікавого може бути на канікулах? Яким чином ще можна весело і корисно провести цей час?

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує дітей 8-15 років до «Школи юних бізнесменів» познайомитись з основами підприємництва, маркетингу, фінансової грамотності.

Співорганізатор школи – агенція «Be Happy».

Все заняття проходять в ігровій та інтерактивній формах.

Враження і відгуки про роботу Школи на осінніх канікулах 2017 року можна знайти на нашій сторінці у Фейсбуці

На зимових канікулах в рамках Школи будуть проводитись 2 програми:

• «Курс юного бізнесмена»;
  • «Розробка власного бренду».

Школа працює з 8 по 12 січня 2018 року з 09.00 до 15.00.

Групи до 15 чоловік.

Програма «Курс юного бізнесмена»

Програма «Розробка власного бренду»

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили