Школа юних бізнесменів запрошує учнів 8-11 класів стати учасниками тренінгового курсу з лідерства і тайм-менеджменту

ШКОЛА ЮНИХ БІЗНЕСМЕНІВ

запрошує

учнів 8-11 класів стати учасниками

тренінгового курсу З ЛІДЕРСТВА І ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ

12 і 19 вересня  та  26 вересня і 3 жовтня 2020 року

Участь у тренінгу сприятиме:

• посиленню лідерських якостей та закріпленню лідерських моделей поведінки через активізацію особистісного потенціалу;
  • розвитку вміння ефективно упорядковувати свою навчальну діяльність та дозвілля;
  • подоланню проблеми дефіциту часу та поглиначів часу;
  • розвитку креативного мислення.

Форма проведення занять: тренінгові заняття з елементами коучингу, до структури яких включено: практичні завдання, психологічні ігри, мультимедійний супровід інформаційних матеріалів, психологічне тестування.

Тривалість курсу:  6 аудиторних занять (по 1,5 год. кожне) та тиждень консультацій і зворотного зв’язку від викладачів щодо результатів апробації технік у практику.

Вікова аудиторія: учні 8-11 класів (кількість учасників не перевищує 15 осіб).

Дати проведення:

1 зміна – 12 і 19 вересня 2020 р. (щосуботи);

2 зміна – 26 вересня і 3 жовтня 2020 р. (щосуботи). З 9.00 до 14.00 з перервами на чай (чай, вода, снеки).

У зазначені дні будуть проходити по 3 заняття з короткими перервами між ними. Для посилення ефективності впливу тренінгів, учасникам протягом тижня будуть надаватися цікаві домашні завдання. Щоденне обговорення їх виконання та консультації викладачів будуть проходити у закритій Telegram-групі.

Вартість навчання: 1200 грн.

Місце проведення: тренінги будуть проходити у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Для БАТЬКІВ у ці ж дні буде проходити Семінар-тренінг «Секрети успішного батьківства: формування лідерства та навичок тайм-менеджменту у школярів». Детальна інформація про тренінг для батьків за посиланням.

Довідки за телефоном:  +38 (067) 75-55-365  (Viber, WhatsApp, Telegram).

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Не відкладайте можливість набути корисних навичок уже зараз!

Долучитись до тренінгового курсу з лідерства і тайм-менджменту  можна за посиланням.