«Школа молодого вченого» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у конференції «Могилянські читання-2019»


11 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбулось відкриття конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти». Конференція тривала з 11 по по 16 листопада 2019 року.

13 листопада «Могилянські читання – 2019» проходили на факультеті економічних наук, в яких  взяли участь 24 студента III-VI курсів. З вітальними словами до учасників звернулися: завідуючий кафедри управління земельними ресурсами Горлачук В.В. та завідуючий кафедри економіки та підприємництва Кузьменко О.Б. Серед учасників конференції були науково-педагогічні працівники економічного факультету Семенчук І.М., Лазарєва О.В. та Смірнова С.М.

 

Під час заходу студентами було розкрито широке коло питань, що пов’язані з розвитком економіки, підприємництва та управління земельними ресурсами.

За результатами рецензування тез, поданих до участі у конференції та після перевірки їх на плагіат, керівниками «Школи молодого вченого»  було відзначено високий рівень результатів наукових досліджень студентів з 518 та 313 груп:

  • Юзик В.А – отримала грамоту І ступеню за актуальність теми та практичну значимість дослідження;
  • Галенко В.М. – отримала грамоту ІІ ступеню за актуальність теми;
  • Захарченко Є. О. – отримала грамотуза ранній старт в науці.

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …