«Школа молодого вченого» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у конференції «Могилянські читання-2019»


11 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбулось відкриття конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти». Конференція тривала з 11 по по 16 листопада 2019 року.

13 листопада «Могилянські читання – 2019» проходили на факультеті економічних наук, в яких  взяли участь 24 студента III-VI курсів. З вітальними словами до учасників звернулися: завідуючий кафедри управління земельними ресурсами Горлачук В.В. та завідуючий кафедри економіки та підприємництва Кузьменко О.Б. Серед учасників конференції були науково-педагогічні працівники економічного факультету Семенчук І.М., Лазарєва О.В. та Смірнова С.М.

 

Під час заходу студентами було розкрито широке коло питань, що пов’язані з розвитком економіки, підприємництва та управління земельними ресурсами.

За результатами рецензування тез, поданих до участі у конференції та після перевірки їх на плагіат, керівниками «Школи молодого вченого»  було відзначено високий рівень результатів наукових досліджень студентів з 518 та 313 груп:

  • Юзик В.А – отримала грамоту І ступеню за актуальність теми та практичну значимість дослідження;
  • Галенко В.М. – отримала грамоту ІІ ступеню за актуальність теми;
  • Захарченко Є. О. – отримала грамотуза ранній старт в науці.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …