«Школа молодого вченого» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у конференції «Могилянські читання-2019»

11 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбулось відкриття конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти». Конференція тривала з 11 по по 16 листопада 2019 року.

13 листопада «Могилянські читання – 2019» проходили на факультеті економічних наук, в яких  взяли участь 24 студента III-VI курсів. З вітальними словами до учасників звернулися: завідуючий кафедри управління земельними ресурсами Горлачук В.В. та завідуючий кафедри економіки та підприємництва Кузьменко О.Б. Серед учасників конференції були науково-педагогічні працівники економічного факультету Семенчук І.М., Лазарєва О.В. та Смірнова С.М.

Під час заходу студентами було розкрито широке коло питань, що пов’язані з розвитком економіки, підприємництва та управління земельними ресурсами.

За результатами рецензування тез, поданих до участі у конференції та після перевірки їх на плагіат, керівниками «Школи молодого вченого»  було відзначено високий рівень результатів наукових досліджень студентів з 518 та 313 груп:

• Юзик В.А – отримала грамоту І ступеню за актуальність теми та практичну значимість дослідження;
  • Галенко В.М. – отримала грамоту ІІ ступеню за актуальність теми;
  • Захарченко Є. О. – отримала грамотуза ранній старт в науці.