Школа молодого вченого Факультету екологічних наук долучилася до Всеукраїнської конференції «Могилянські читання-2021»

11 листопада 2021 року в ЧНУ імені Петра Могили факультет економічних наук  провів щорічну Всеукраїнську студентську науково-практична онлайн-конференцію «Могилянські читання – 2021: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти». Захід відбувся на платформі Zoom. Конференція присвячена до всесвітнього дня студентів «Університетська молодь для сталого майбуття України».

Студентська конференція “Могилянські читання” є традиційною для факультету економічних наук в межах наукового гуртка “Школа молодого вченого”.  Організаторами конференції є керівник гуртка кандидати економічних наук, доценти Ірина Семенчук  та Костянтин Нетудихата.

Співорганізаторами заходу виступили науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту, фінансів і кредиту, економіки та підприємництва, кафедри обліку і аудиту.

У роботі конференції взяли участь 62 студента II-VI курсів різних економічних спеціальностей із галузі знань “Управління та адміністрування”.

У рамках конференції студентами було розкрито широке коло питань, що пов’язані з сучасними аспектами розвитку управління,  економіки, бізнесу. Усі присутні були активними в процесі обговорення питань, ділилися результатами власних досліджень та переймали досвід інших учасників.

Всеукраїнська науково-практична конференція, відбулася на високому організаційному, науковому рівні та послугує підґрунтям для подальшої наукової діяльності студентів.