Східно-Баварський технічний університет Амберг-Вайден запрошує на навчання!

Відділ міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили повідомляє про чинну стипендію в Східно-Баварському технічному університеті (СБТУ) Амберг-Вайден (Ostbayerische Technische Hochschule Amberg Weiden) для українських студентів.

У рамках програми фінансування DAAD «Zukunft Ukraine – Програма стипендій для біженців з України в університетах Німеччини» СБТУ Амберг-Вайден зможе надавати стипендії зарахованим студентам з України у 2023 та 2024 роках.

Стипендія призначена для фінансування навчання на денній формі (бакалавр, магістр, доктор філософії) у СБТУ Амберг-Вайден.

Розмір стипендії становить 931,-€ на місяць.

Метою однорічної стипендіальної програми є просування та підтримка українських студентів і молодих науковців у Німеччині, тобто громадян України, які жили в Україні до 24.02.2022 та/або які приїхали до Німеччини в зимовому семестрі 21/22 навчального року, а також громадяни третіх країн або особи без громадянства, які користуються міжнародним захистом в Україні, за умови, що вони перебували в Україні до або 24.02.2022.

Детальну інформацію стосовно подання заявки можна знайти у прикріпленому файлі.

Більше інформації про це також можна знайти в розділі поширених запитань програми фінансування DAAD “Zukunft Ukraine”.

Заявки на період фінансування, починаючи з зимового семестру 2023/24 навчального року, необхідно подати до Центру компетенції Баварія – Центральна та Східна Європа (KOMO) до 15 серпня 2023 року.

Із запитаннями щодо стипендій та процесу подання звертайтеся до KOMO в СБТУ Амберг-Вайден – komo@oth-aw.de

Більше