Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.

У рамках Щорічного конкурсу учнівської молоді «Ліга кращих» будь-який користувач інтернету може проголосувати за кращу, на його думку, соціальну рекламу з числа 6 робіт конкурсу, що проводиться кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки.

У конкурсі представлені соціальні реклами від Миколаївської ЗОШ №31 «Обирай реальність!», Врадіївської ЗОШ «Разом до здорового майбутнього», Мішково-Погорілівської ЗОСШ-інтернат «В серці кожного», Миколаївської ЗОШ № 3 «Будь у формі», Юридичного ліцею «Ти не один» та соціальної реклами від Мішково-Погорілівської ЗОШ.

Лише одна соціальна реклама, яка набере найбільше число відміток «подобається», стане переможцем у номінації «Соціальна реклама» й отримає нагороду конкурсу.

10 грудня 2018 року загальне голосування за представленими соціальними рекламами буде завершено, а 14 грудня кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки оголосить переможців на урочистій церемонії вручення нагород конкурсу в ЧНУ імені Петра Могили.

Проголосуйте! Ваша думка важлива для нас!

Соціальні реклами можна знайти за посиланням.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77