Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.

У рамках Щорічного конкурсу учнівської молоді «Ліга кращих» будь-який користувач інтернету може проголосувати за кращу, на його думку, соціальну рекламу з числа 6 робіт конкурсу, що проводиться кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки.

У конкурсі представлені соціальні реклами від Миколаївської ЗОШ №31 «Обирай реальність!», Врадіївської ЗОШ «Разом до здорового майбутнього», Мішково-Погорілівської ЗОСШ-інтернат «В серці кожного», Миколаївської ЗОШ № 3 «Будь у формі», Юридичного ліцею «Ти не один» та соціальної реклами від Мішково-Погорілівської ЗОШ.

Лише одна соціальна реклама, яка набере найбільше число відміток «подобається», стане переможцем у номінації «Соціальна реклама» й отримає нагороду конкурсу.

10 грудня 2018 року загальне голосування за представленими соціальними рекламами буде завершено, а 14 грудня кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки оголосить переможців на урочистій церемонії вручення нагород конкурсу в ЧНУ імені Петра Могили.

Проголосуйте! Ваша думка важлива для нас!

Соціальні реклами можна знайти за посиланням.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.