Що треба знати про корпуси, аудиторії та розклад майбутнім студентам ЧНУ ім. Петра Могили


Як зрозуміти, у якому корпусі й аудиторії в тебе пара?

У ЧНУ ім. Петра Могили багато корпусів, поєднаних  у кампус. Для того, щоб зорієнтуватися, де саме буде проходити пара, подивись у розклад. Поряд із назвою предмета знаходиться цифровий запис, наприклад, 3-204.

Де 3 (три) – цифра, що означає номер корпусу, а число після риски (204) – номер аудиторії. Номер аудиторії теж містить у собі підказку: перша цифра номера аудиторії (в аудиторії 204, цифра 2) означає поверх, на якому ця аудиторія знаходиться (на 2-му).

Таким чином, якщо твоє заняття проходить в аудиторії 3-204, тобі потрібно знайти третій (3) корпус, піднятись на другий (2) поверх та знайти вказану аудиторію (04).  Мапу розташування корпусів можна знайти в прикріпленому файлі.

 

Чому у розкладі одні предмети написані над рискою, а інші – під?

У перший тиждень вересня проводяться пари, які в розкладі написані НАД рискою, наступного – ті, що стоять ПІД рискою (тобто, відбувається чергування).

Ось, наприклад, розкладу пар у групі 142. Протягом одного тижня (тиждень над рискою) в цій групі будуть такі дисципліни: Історія України, Ділова українська мова, Вступ до спеціальності та ще одна пара Вступу до спеціальності. На наступному тижні дивись розклад предметів під рискою. Розклад, відповідно, складається з таких дисциплін: Ділова українська мова, Ділова українська мова, Історія України, Вступ до спеціальності.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …