Що треба знати про корпуси, аудиторії та розклад майбутнім студентам ЧНУ ім. Петра Могили


Як зрозуміти, у якому корпусі й аудиторії в тебе пара?

У ЧНУ ім. Петра Могили багато корпусів, поєднаних  у кампус. Для того, щоб зорієнтуватися, де саме буде проходити пара, подивись у розклад. Поряд із назвою предмета знаходиться цифровий запис, наприклад, 3-204.

Де 3 (три) – цифра, що означає номер корпусу, а число після риски (204) – номер аудиторії. Номер аудиторії теж містить у собі підказку: перша цифра номера аудиторії (в аудиторії 204, цифра 2) означає поверх, на якому ця аудиторія знаходиться (на 2-му).

Таким чином, якщо твоє заняття проходить в аудиторії 3-204, тобі потрібно знайти третій (3) корпус, піднятись на другий (2) поверх та знайти вказану аудиторію (04).  Мапу розташування корпусів можна знайти в прикріпленому файлі.

 

Чому у розкладі одні предмети написані над рискою, а інші – під?

У перший тиждень вересня проводяться пари, які в розкладі написані НАД рискою, наступного – ті, що стоять ПІД рискою (тобто, відбувається чергування).

Ось, наприклад, розкладу пар у групі 142. Протягом одного тижня (тиждень над рискою) в цій групі будуть такі дисципліни: Історія України, Ділова українська мова, Вступ до спеціальності та ще одна пара Вступу до спеціальності. На наступному тижні дивись розклад предметів під рискою. Розклад, відповідно, складається з таких дисциплін: Ділова українська мова, Ділова українська мова, Історія України, Вступ до спеціальності.

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …