Що треба знати про корпуси, аудиторії та розклад майбутнім студентам ЧНУ ім. Петра Могили


Як зрозуміти, у якому корпусі й аудиторії в тебе пара?

У ЧНУ ім. Петра Могили багато корпусів, поєднаних  у кампус. Для того, щоб зорієнтуватися, де саме буде проходити пара, подивись у розклад. Поряд із назвою предмета знаходиться цифровий запис, наприклад, 3-204.

Де 3 (три) – цифра, що означає номер корпусу, а число після риски (204) – номер аудиторії. Номер аудиторії теж містить у собі підказку: перша цифра номера аудиторії (в аудиторії 204, цифра 2) означає поверх, на якому ця аудиторія знаходиться (на 2-му).

Таким чином, якщо твоє заняття проходить в аудиторії 3-204, тобі потрібно знайти третій (3) корпус, піднятись на другий (2) поверх та знайти вказану аудиторію (04).  Мапу розташування корпусів можна знайти в прикріпленому файлі.

 

Чому у розкладі одні предмети написані над рискою, а інші – під?

У перший тиждень вересня проводяться пари, які в розкладі написані НАД рискою, наступного – ті, що стоять ПІД рискою (тобто, відбувається чергування).

Ось, наприклад, розкладу пар у групі 142. Протягом одного тижня (тиждень над рискою) в цій групі будуть такі дисципліни: Історія України, Ділова українська мова, Вступ до спеціальності та ще одна пара Вступу до спеціальності. На наступному тижні дивись розклад предметів під рискою. Розклад, відповідно, складається з таких дисциплін: Ділова українська мова, Ділова українська мова, Історія України, Вступ до спеціальності.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …