Що треба знати про корпуси, аудиторії та розклад майбутнім студентам ЧНУ ім. Петра Могили


Як зрозуміти, у якому корпусі й аудиторії в тебе пара?

У ЧНУ ім. Петра Могили багато корпусів, поєднаних  у кампус. Для того, щоб зорієнтуватися, де саме буде проходити пара, подивись у розклад. Поряд із назвою предмета знаходиться цифровий запис, наприклад, 3-204.

Де 3 (три) – цифра, що означає номер корпусу, а число після риски (204) – номер аудиторії. Номер аудиторії теж містить у собі підказку: перша цифра номера аудиторії (в аудиторії 204, цифра 2) означає поверх, на якому ця аудиторія знаходиться (на 2-му).

Таким чином, якщо твоє заняття проходить в аудиторії 3-204, тобі потрібно знайти третій (3) корпус, піднятись на другий (2) поверх та знайти вказану аудиторію (04).  Мапу розташування корпусів можна знайти в прикріпленому файлі.

 

Чому у розкладі одні предмети написані над рискою, а інші – під?

У перший тиждень вересня проводяться пари, які в розкладі написані НАД рискою, наступного – ті, що стоять ПІД рискою (тобто, відбувається чергування).

Ось, наприклад, розкладу пар у групі 142. Протягом одного тижня (тиждень над рискою) в цій групі будуть такі дисципліни: Історія України, Ділова українська мова, Вступ до спеціальності та ще одна пара Вступу до спеціальності. На наступному тижні дивись розклад предметів під рискою. Розклад, відповідно, складається з таких дисциплін: Ділова українська мова, Ділова українська мова, Історія України, Вступ до спеціальності.

 

Події та оголошення


грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …

грудня
8
СД Платформа Миколаїв запрошує студентів до участі в заході

У рамках кампанії – «Кровотеча: чому ми втрачаємо людей?» СД ПЛАТФОРМА запускає захід ⠀ Про що? Колаборація бізнесу та державного сектору Не просто виступи спікерів, а 30% теорії та 70% практики. Проаналізуємо опитування, яке пройшло вже близько 200 людей. 😯 …

грудня
5
Благодійний ярмарок

З ініціативи ІГ СУМ в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили Інститут філології запрошує усіх охочих на Благодійний ярмарок! Не будь байдужим! Допоможи зібрати кошти для сиріт і зробити їхнє свято незабутнім! 5 грудня Велика перерва 10 …