«Що таке магія. І трохи про Хеловін»: лекція викладачки кафедри англійської філології Олександри Філоненко


Сьогодні, 31 жовтня 2019 року, у філологічній бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили відбулась лекція «Що таке магія. І трохи про Хеловін» викладачки кафедри англійської філології Олександри Філоненко.

Захід проходить у рамках проєкту «lectorium», який організовує Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили. Загалом, як зазначила Олександра Філоненко, під час реалізації проєкту, планується проведення 7 лекцій за її участі. Цього разу на лекції пані Олександра пояснювала, що таке магія загалом та в літературі, і розповіла про джерела Хеловіну.

«Загальна нотка магії, містики в літературі на наших лекціях буде присутньою деякий час. Потім плануємо проводити лекції про історію та традиції святкування Нового року в різних цивілізаціях», – розповідає заступник директора наукової бібліотеки Лариса Коленик.

«lectorium» – відкритий лекторій для нових відкриттів!

Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ЧНУ ім. Петра Могили та сторінці Фейсбук.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …