«Що таке магія. І трохи про Хеловін»: лекція викладачки кафедри англійської філології Олександри Філоненко

Сьогодні, 31 жовтня 2019 року, у філологічній бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили відбулась лекція «Що таке магія. І трохи про Хеловін» викладачки кафедри англійської філології Олександри Філоненко.

Захід проходить у рамках проєкту «lectorium», який організовує Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили. Загалом, як зазначила Олександра Філоненко, під час реалізації проєкту, планується проведення 7 лекцій за її участі. Цього разу на лекції пані Олександра пояснювала, що таке магія загалом та в літературі, і розповіла про джерела Хеловіну.

«Загальна нотка магії, містики в літературі на наших лекціях буде присутньою деякий час. Потім плануємо проводити лекції про історію та традиції святкування Нового року в різних цивілізаціях», – розповідає заступник директора наукової бібліотеки Лариса Коленик.

«lectorium» – відкритий лекторій для нових відкриттів!

Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ЧНУ ім. Петра Могили та сторінці Фейсбук.