Що потрібно знати майбутнім студентам про студентське самоврядування?

Чи існує в університеті студентське самоврядування?

Існує. Виконавчим органом студентського самоврядування ЧНУ ім. Петра Могили є Студентська колегія – виборний орган, який формується з представників усіх факультетів і представляє інтереси студентства. СК – це команда веселих, креативних студентів, які відкриті до всього нового. Саме до СК варто звертатись із будь-якими своїми ідеями, бо вони допоможуть втілити їх у життя! Якщо ж ти хочеш приєднатися до цієї команди, необхідно буде взяти участь у виборах, або стати асоційованим членом СК без права брати участь у голосуванні. Слідкуй за оголошеннями на стенді СК у холі університету!

Студентське самоврядування  – це:

Завдання Студентської колегії:

• Сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів.
  • Сприяння створенню умов для відпочинку студентів.
  • Створення студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами тощо.
  • Організація співробітництва зі студентами інших вищих навчальних закладів і молодіжними організаціями.
  • Сприяння проведенню серед студентів соціологічних досліджень.
  • Захист прав студентів, вирішення питань всіх аспектів студентського життя.

Як знайти представників студентського самоврядування?

З представниками і студентської Колегії, і студентської Профспілки можна познайомитися та поспілкуватися у каб. 2-203. З усіх питань можна звертатись за такими контактами:

Чи існує орган студентського самоврядування на рівні факультету?

Так, він називається студентський деканат. Очолює його студентський декан (помічник і заступник власне декана), до якого можна звертатися з усіма питаннями, пов’язаними безпосередньо з роботою саме вашого факультету.