Що? Де? Коли?

На сьогодні в Україні активно дії Ліга Українських Клубів – це неприбуткова громадська організація, що об’єднує учасників руху інтелектуальних ігор. Спортивна версія гри «Що? Де? Коли?» з’явилася у 1989 році після установчого конгресу Міжнародної асоціації клубів «ЩДК» у Маріуполі.

За ініціативи Ліги українських клубів 21-22 квітня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся фестиваль «Миколаївська весна – 2018». У змаганнях зі спортивної версії гри «Що? Де? Коли?» взяли участь команди Вищої та Першої ліги (Другий етап Чемпіонату України) .

У змаганнях взяли участь 36 команд з усіх куточків України: Одеса, Донецьк, Київ, Дніпро, Харків та інші. Упродовж двох днів команди відповіли на 90 запитань. На обговорення кожного було надано 60 секунд. Під час гри деякі команди використовували свої талісмани – адже на кого можна ще покластися у складній ситуації – окрім власного розуму та талісману команди.

У результаті володарем Кубка і носієм звання Чемпіона України Вищої ліги стала команда «Kéisécker» (м. Київ). Віце-чемпіоном змагань стала команда – «Приматы» (м. Дніпро), а також срібним призером фестивалю «Миколаївська весна – 2018». Бронзовий призер – команда «Номер 6» (м. Донецьк).

А боротьба у Першій лізі була досить напруженою. Ніхто не хотів поступатися суперникам. І навіть використовували гучні викрикування аби залякати своїх противників.

Бронзовим призером Першої ліги стала команда «Питейные жилеты» (м. Одеса). Віце-Чемпіоном України стала команда «От Винта-Братья по Фазе» (м. Харків). Чемпіон України – команда «Сливки – Форс-мажор» (м. Харків).

Бажаємо всім учасникам команд не зупинятися на досягнутих результатах! І тільки вперед!