Щиро вітаємо з Днем працівників освіти!

У кожному навчальному закладі знають, що перша неділя жовтня – не звичайний день, адже саме в цей час святкують День працівників освіти!

Щиро вітаємо працівників Чорноморського національного університету імені Петра Могили з професійним святом!

Дякуємо за вашу щоденну працю, енергію та сили, які вкладаєте в навчання студентів та наукову діяльність! Розум – рушійна сила прогресу. Саме ви, наші освітяни, стаєте надійним провідником між ґрунтовними знаннями та юними талантами, які в майбутньому показують високі результати!

Дякуємо за ваші старання та терпіння, поради та мотивацію! Бути викладачем – покликання. Працювати на благо освіти і науки – гідна справа.

Дякуємо водночас усім і особисто кожному, хто докладає зусилля до розвитку освіти нашої країни! Вітаємо з професійним святом!