Щесюк Олег Володимирович


кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматизації
та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Щесюк

Освіта та професійний шлях

1974 р. – закінчив з відзнакою машинобудівний факультет Миколаївського кораблебудівного інституту імені адмірала С.О. Макарова (нині Національний університет кораблебудування імені адмірала С.О.Макарова).

1974 – 1979 рр. – працював і навчався в аспірантурі на кафедрі судових енергетичних установок Миколаївського кораблебудівного інституту ім.адм.С.О.Макарова.

1979 – 2000 рр. – молодший науковий співробітник, старший науковий співробітник, керівник сектору в ВАТ «Центральний науково-дослідний і проектний інститут «Тайфун» (ВО «Екватор»), де займався розробкою систем кондиціонування повітря і холодильною технікою.

2000 – 2003 рр. – керівник відділу в АТВТ «Завод Екватор».

2003 – 2009 рр. – керівник ТОВ НВФ «Тайфун-КВ».

2009 р. – по теперішній час – доцент кафедри медичних приладів і систем (з червня 2016 р. – кафедра автоматизації і комп’ютерно-інтегровних технологій) Чорноморського національного університету (колишній ЧДУ ім. Петра Могили).

 

Захист дисертації

1983 р. – захист кандидатської дисертації на тему: «Методика расчета и пути снижения температурного уровня вісокооборотніх герметичніх компрессоров для судовіх автономніх кондиционеров» зі спеціальності «Судові енергетичні установки» в Миколаївському кораблебудівному інституті ім.адм.С.О.Макарова.

 

Вчене звання

2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри медичних приладів і систем.

Наукові інтереси: холодильна техніка, енергозбереження.

Google Scholar

Електронна адреса: taifun.kv@gmail.com

Телефон: (0512) 76-92-85

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …