Ще один захід проекту «Миколаїв – місто рівності», який реалізується на базі ЧНУ ім. Петра Могили

На базі ЧНУ ім. Петра Могили  з 2018 року і донині, реалізується проект з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності». Одим із завершальних заходів  цього проекту э Психологічний «SPЕАKINGCLUBMIX», який у липні організував  Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили.

Особливістю Могилянки є студенти-іноземці, які навчаються у Медичному інституті ЧНУ ім. Петра Могили, які у повсякденному житті не стикаються із дискримінацією, але, все ж таки, знаходяться у певній соціальній ізоляції через мовний бар’єр. Саме з цієї причини і було започатковано   SPЕАKINGCLUBMIX.

Іноземні учасники клубу бажають краще розуміти український менталітет, а також навчитись взаємодіяти із мешканцями Миколаєва. Також вміння розмовляти українською допомагає влитись в місцеве середовище.

Нагадаємо, що в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності» на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулися такі заходи:

– 18 листопада 2018 року ГО «Майстерня добра», яка реалізує цей проект, організувала навчальний семінар для координаторів та волонтерів проекту, студентів університету;

– 24-25 листопада 2018 року координатори та волонтери соціального проекту «Миколаїв – місто рівності» відвідали навчальний семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини» професора, д.псих.н. Ю.Швалба;

-25 лютого 2019 року в Могилянці відбулась організаційно-діяльнісна гра «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»;

– 22 січня 2019 року в рамках проекту відбувся круглий стіл з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення»;

– 19 квітня у ЧНУ ім. Петра Могили відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми протидії дискримінації в українському суспільстві».