“Шевченко – це актуально!”: святковий захід до дня народження Кобзаря

9 березня Україна відзначає день народження Тараса Шевченка. Центр українських студій на чолі з Тетяною Шестопаловою долучився до вшанування пам’яті видатного поета. В актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся урочистий захід «Шевченко – це актуально», який ознайомив шанувальників українського слова з постаттю славетного митця.
День народження Тараса Григоровича святкували усією сім’єю кафедри української філології, теорії та історії літератури. До свята долучилися вихованці Академії дитячої творчості, учні Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки й інші гості. Ректор університету Леонід Клименко нагадав присутнім, що постать Шевченка відома і шанована у всьому світі, пам’ять про Кобзаря залишається з нами доти, доки відомі його твори, доки ми живемо і працюємо.

Вірші, факти з життя митця, думки письменників посмодерну, інтерв’ю, буктрейлер “Близнюки” –  ці всі шматочки створили великий пазл свята, справжнього вшанування пам’яті Тараса Шевченка.

Гість свята директор Інституту філології Олександр Пронкевич поділився із присутніми власним сприйняттям шевченківських свят.

“Це другий у моєму житті захід, присвячений Тарасу Шевченку, який я додивився до самого кінця. Знімаю свій капелюх”, – додав він іспанською мовою, і подякував огранізаторам дійства за ентузіазм і натхнення.

Після урочистостей організатори нагородили грамотами і цінними призами переможців фотофлешмоба, ініційованого Центром українських студій ЧНУ ім. Петра Могили.

L9yWzW8efQ0 CERI672h0_c uMOYiwBrAmk gpQUVm4pPQw