Лекція кардіохірурга Бориса Тодурова!

Шановні студенти, співробітники та гості університету!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує вас на лекцію заслуженого лікаря України, професора Бориса Тодурова, яка відбудеться 15 лютого 2018 року об 11.00 у читальній залі університету.

Доктор медичних наук, професор Борис Михайлович є керівником унікальної клініки України – Інституту серця МОЗ України . Професор Тодуров першим в Україні здійснив пересадку серця – унікальну операцію, досвід якої допоміг врятувати численні життя українських громадян. Загалом, з 2000 по 2007 рік кардіохірург здійснив чотири таких операції – три були успішними. Борис Михайлович також був першим хірургом в Україні, який зробив операцію Батісти, торакоскопічну операцію дитині з вродженою вадою серця, та тромбектомію з нижньої вени в комплексі з нефректомією в умовах штучного кровообігу. У 2005 р. захистив докторську дисертацію з хірургічного лікування тромбоемболії легеневої артерії, ставши провідним українським дослідником з даного питання. Благодійні місії у Єгипті, Іраку, Косово та Азербайджані сприяли збереженню багатьох дитячих життів руками професора Тодурова.

Зустріч з унікальним кардіохірургом буде особливо корисною для студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили та усіх зацікавлених у питаннях медицини й охорони здоровя в Україні! Запрошуємо!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.