Лекція кардіохірурга Бориса Тодурова!

Шановні студенти, співробітники та гості університету!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує вас на лекцію заслуженого лікаря України, професора Бориса Тодурова, яка відбудеться 15 лютого 2018 року об 11.00 у читальній залі університету.

Доктор медичних наук, професор Борис Михайлович є керівником унікальної клініки України – Інституту серця МОЗ України . Професор Тодуров першим в Україні здійснив пересадку серця – унікальну операцію, досвід якої допоміг врятувати численні життя українських громадян. Загалом, з 2000 по 2007 рік кардіохірург здійснив чотири таких операції – три були успішними. Борис Михайлович також був першим хірургом в Україні, який зробив операцію Батісти, торакоскопічну операцію дитині з вродженою вадою серця, та тромбектомію з нижньої вени в комплексі з нефректомією в умовах штучного кровообігу. У 2005 р. захистив докторську дисертацію з хірургічного лікування тромбоемболії легеневої артерії, ставши провідним українським дослідником з даного питання. Благодійні місії у Єгипті, Іраку, Косово та Азербайджані сприяли збереженню багатьох дитячих життів руками професора Тодурова.

Зустріч з унікальним кардіохірургом буде особливо корисною для студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили та усіх зацікавлених у питаннях медицини й охорони здоровя в Україні! Запрошуємо!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77