Шановні колеги та користувачі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили!


Пропонуємо Вам нові послуги від бібліотеки нашого університету!

Ви можете отримати інформацію про:

 • можливості пошуку у каталозі, фонді, електронному каталозі наукової бібліотеки; інституційному репозитарії ЧНУ ім. Петра Могили;
 • інформаційну культуру; інформаційну безпеку та інформаційну «гігієну»;
 • особливості оформлення бібліографічного списку до:дипломної роботи, дисертації та наукової публікації(основні правила складання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, міжнародні стилі цитування).

Тренінги, презентації та лекції можуть бути адресовані студентам, аспірантам,викладачам та науковцям ЧНУ ім. Петра Могили; проводитись у форматі семінару-практикуму у рамках навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» або тренінгу з індивідуальними консультаціями.

Запрошуємо до співпраці науковців університету!

Ви можете дізнатися про:

 • українські та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
 • наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
 • нові моделі та технології створення і розповсюдження наукових журналів.

Також, пропонуємо Вашій увазі:

Тренінги «Наукометричні бази як інструмент дослідника» ( Scopus і Web of Science), орієнтовані на аспірантів, викладачів та науковців для пошуку необхідної інформації та проведення власних досліджень. У 2017 року українські наукові установи та заклади вищої освіти (серед них ЧНУ ім. Петра Могили) отримали доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science. Однією з найбільш авторитетних і загальновизнаних у світі джерел пошуку наукової інформації є міжнародна наукометрична база даних Web of Science.

Тренінги «Web of Science для якісних наукових досліджень» будуть проводитись з метою популяризації електронних ресурсів Web of Science серед користувачів бібліотеки університету та оптимізації використання бази. Ці тренінги не є офіційними тренінгами компанії Clarivate Analytics, є тренінгами  для внутрішньої аудиторії і мають консультаційний характер.

Тренінги з користування міжнародною наукометричною базою даних Scopus. Ці тренінги не є офіційними тренінгами компанії Elsevier. Це тренінги для внутрішньої аудиторії і мають консультаційний характер.

Тематика та розклад тренінгів залежить від Вас — чекаємо на співпрацю разом з студентами, колегами-викладачами  та науковцями ЧНУ імені Петра Могили.

Викладачі університету можуть замовляти тренінги для груп через електронну пошту бібліотеки library@chmnu.edu.ua, через  Google forms  та особисто.

 

Викладачі та науковці, які не зможуть приєднатися до тренінгів, можуть отримати індивідуальну консультацію:

звертайтеся, будь ласка, до Наукової бібліотеки  ЧНУ ім Петра Могили (приміщення абонементу, головний корпус)

1) до директора бібліотеки Ганни Миколаївни Петроченко, з питань щодо:

 • українських та міжнародних проектів доступу до наукової інформації;
 • наукометричних та бібліометричних інструментів оцінки наукових досліджень;
 • нових моделей та технологій створення і розповсюдження наукових журналів (проект «Нові журнали ЧНУ»).

 

2) до заступника директора Лариси Вікторівни Колесник Ви можете звернутися з наступних питань:

 • можливості пошуку у каталозі, фонді та електронному каталозі наукової бібліотеки;
 • інформаційна культура; інформаційна безпека та інформаційна «гігієна».

 

3) до завідуючої інформаційно-бібліографічним відділом Лілії Павлівни Болдуреску звертайтеся з питань:

 • індексування за УДК;
 • особливостей оформлення бібліографічного списку до: дипломної роботи, дисертації та наукової публікації (основні правила укладання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, міжнародні стилі цитування).

 

Ми завжди відкриті для співпраці з Вами!

Події та оголошення


вересня
2
Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної …

серпня
19
Запрошуємо на Holi Run Ukraine (Kyiv) – Кольоровий забіг

Стань волонтером найяскравішої події цієї осені! П’ятикілометровий забіг Holi Run – це різнобарв’я, дитяча радість та позитивне ставлення до життя. Це яскраве безумство, що перетворює біг в свято. Фестиваль фарб Холі не обмежується лише одним днем в році. Відкрито осінній …

серпня
18
Студенти 3 курсу українських університетів запрошуються на науково-дослідницьке стажування в Канаді в 2020 році!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з України, Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії та Тунісу для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, …