Шановні Біла Тетяно Миколаївно та Гавеля Володимире Леонтієвичу!

Керівництво, співробітники, випускники та студенти ЧНУ імені Петра Могили вітають вас з гідним завершенням трудової діяльності!

Висловлюємо щиру подяку за вашу багаторічну працю на освітянській ниві, сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, безцінний досвід, який ви передали колегам та знання, які відкрили дорогу у світ для багатьох студентів «Могилянки». Дякуємо вам за ті високі моральні стандарти, жагу до самовдосконалення,  старанність та прагнення до високих справ, які ви змогли прищепити своїм вихованцям. Спасибі вам за наснагу, енергію та запал, участь у житті університету, добрі поради та справи!

Зичимо від усього серця здоров’я, добробуту, натхнення жити цікавим життям і займатися улюбленими справами, оптимізму та щоденних приводів для радості і хорошого настрою!

З повагою та вдячністю,

керівництво універитету, ваші колеги та вихованці

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.