Сесія попри все: У незламній Могилянці студенти складають іспити

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили сесія в самому розпалі.

Цього тижня студенти складають останні іспити і зможуть відпочити від навчання три тижні. За цей час вони матимуть змогу зустріти новорічні свята з близькими та друзями, засумувати за навчальними буднями, а деякі зможуть підготуватися до перескладань.

Ми поцікавилися в студентів, як проходить цьогорічна сесія. Пропонуємо ознайомитися з деякими відгуками:

«Цьогорічна сесія – випробування для моєї психіки. Усе йде не так, як треба і планувалось через постійні відключення світла. Але викладачі ставляться з розумінням та повагою, завжди допоможуть знайти вихід та підтримають».

Марія, студентка другого курсу медичного інституту

«Сесія для мене завжди була легкою і цьогорічна – не виключення. Головне старанно вчитись, готуватись і позитивно мислити»

Дмитро, студент четвертого курсу юридичного факультету

«Це найважча сесія в моєму студентському житті. Я тільки на третьому курсі зрозуміла значення виразу «бідні студенти», але дякуючи викладачам, які вміють підтримати та підказати правильне рішення у складних ситуаціях, все вдається набагато легше».

Аліна, студентка третього курсу факультету філології

«Сесія цьогоріч легша, ніж попередні. До нас ставляться поблажливо, з розумінням, проте не забувають вимагати старанного навчання, адже поки ми навчаємось – доки ми живемо і наближаємо перемогу».

Анна, студентка четвертого курсу факультету комп’ютерних наук

«Це моя перша сесія, тому мені нелегко, але я старанно готуюся та отримую високі бали на іспитах. Дякую викладачам за те, що навіть в най безвихідніших ситуаціях допомагають знайти рішення»

Микита, студент першого курсу факультету економічних наук