Сервіси, які надають знижку студентам: YouTube, Apple, CanvaPro, lifecell


Не лише проїзд залізничним транспортом та знижку в кіно може забезпечити ваш статус студента. Багато компаній дають можливість студентам отримати їхні послуги за знижкою або навіть безкоштовно.

YouTube. Студенти можуть оформлювати платні підписки YouTube зі знижкою. Якщо ви відповідаєте всім вимогам, то зможете користуватися студентською підпискою протягом чотирьох років. Вам потрібно буде підтверджувати статус студента щороку. Так ви можете обрати підписку на YouTube Premium, YouTube Music та YouTube Music Premium, що дає змогу дивитись відео або слухати композиції без реклами та завантажувати їх для відтворення в режимі офлайн. У випадку з YouTube Music, студентський тариф становить 39 грн на місяць, а користувачі YouTube Premium будуть платити по 59 грн/міс.

Мобільний. lifecell Campus – це програма лояльності для всіх українських студентів, незалежно від оператора мобільного зв’язку, послугами якого вони користуються. Мета lifecell Campus ─ створювати нові можливості для реалізації студентського потенціалу, а також допомагати студентам отримувати знижки на товари та послуги. У програмі може брати участь кожен студент, що має дійсний студентський квиток державного зразка. Для того, щоб стати учасником lifecell Campus, потрібно зареєструватись на сайті lifecamp.com.ua. Можна отримати 15%-у знижку на оплату пакету послуг, а також привілеї від більшості партнерів lifecell Campus.

Apple. Компанія Apple розширила перелік країн, студентам яких доступна дисконтна підписка на сервіс Apple Music. Відтепер оформити 50-відсоткову знижку можна і в Україні. Абонплата для студентів становитиме 2,5 долара на місяць замість 5-и. Знижка буде актуальною протягом 4 навчальних років. Для отримання дисконту потрібно при реєстрації у сервісі вибрати варіант «Для студентів», країну навчання та виш, ввести і підтвердити індивідуальний е-mail корпоративної пошти університету (зазвичай з доменом типу @edu.ua). Відтак Apple надішле на вказану пошту листа з активацією. Також 1 листопада Apple запустила власний стрімінговий сервіс Apple TV+, який працює і в Україні. При купівлі нового Mac, iPhone, iPad і iPod компанія надасть 1 рік безкоштовного доступу. Apple TV+ буде безкоштовним для студентів, які підписалися на Apple Music.

CanvaPro. CanvaPro – сайт або додаток за допомогою якого можна створити  інфографіку, презентації, плакати, документи тощо. Сайт пропонує безліч форматів та шаблонів, які легко можна видозмінювати і використовувати для своїх цілей. Для всіх шкіл, учнів та студентів світу пропонується безкоштовна підписка на CanvaPro (https://www.canva.com/uk_ua/osvita/). На EduTech конференції Bett2020 Canva оголосила про відкриття безкоштовного доступу до CanvaPro, а також до купи додатків для класів,  вчителів та студентів у всьому світі.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …