Сервіси, де можна отримати знижку з онлайн-студентським


Міністерство цифрової трансформації анонсувало створення в Україні онлайн-реєстру студентських квитків, що надасть студентам низку переваг, ще у квітні, проте через карантин студенти не могли випробувати всі його можливості. У своєму Telegram-каналі очільник Мінцифри Михайло Федоров поділився сервісами, на які студенти можуть отримати знижку.

YouTube:

  • Music (50% знижки) – офіційні альбоми, пісні, живі концерти та кліпи, завантажені музикантами та звичайними користувачами.
  • Premium (40% знижки) – можливість слухати музику та дивитися відео без реклами, у фоновому режимі, а також скачувати на мобільний пристрій.

JetBrains – безкоштовний доступ до ліцензійних програм кодування мовами Java, Kotlin, C#, F#, C++, Ruby, Python, PHP, JavaScrip.

Autodesk – найбільший у світі постачальник програмного забезпечення для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг. Зі студентським увесь софт доступний безкоштовно.

Norton Antivirus – антивірусна програма. Надає 75% знижки на захист пристрою.

Apple Music – доступ до музики та Apple TV за $2,49. Потрібно перейти за лінком та вибрати «Get a student subscription».

Також можна зареєструватися на платформі UNiDAYS, щоб підтвердити свій студентський та отримати знижки і цікаві пропозиції.

В Україні студенти можуть подорожувати Укрзалізницею зі знижкою 50%. Паперовий квиток показувати не потрібно. За словами Федорова, список цих сервісів планують розширити. Щоб скористатися цифровим студентським, потрібно завантажити застосунок «Дія» в Google Play чи App Store.

Джерело

фото 1.jpg

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут