Сергій Квіт виступив із семінаром у ЧНУ ім. Петра Могили

5 жовтня у читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили  виступив міністр освіти і науки України у 2014-2016 роках, Сергій Квіт, з семінаром на тему «Внутрішнє забезпечення якості сучасного університету».

Наразі Сергій Квіт є завідувачем кафедри журналістики Національного університету «Києво-Могилянська академія» та віднедавна професором кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили за сумісництвом.

Захід відвідали студенти, освітяни та керівники підрозділів університету.

На семінарі колишній міністр освіти і науки України розповів про національні відмінності забезпечення якості освіти деяких країн, нові поняття, які мають з’явитися у вищих закладах освіти, зокрема «лідерство» та «унікальна внутрішня культура університету», а також розповів про структуру внутрішнього забезпечення якості освіти.

Окрім того Сергій Квіт наголосив на важливості регулярних онлайн опитувань як студентів, так і випускників, працедавців та викладачів. Серед інших чинників, які впливають на забезпечення якості сучасного університету,  колишній міністр також виділив такі, як підвищення кваліфікації та професійний розвиток викладачів, дотримання вимог доброчесності та законодавчі зміни.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77