Сергій Квіт виступив із семінаром у ЧНУ ім. Петра Могили


5 жовтня у читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили  виступив міністр освіти і науки України у 2014-2016 роках, Сергій Квіт, з семінаром на тему «Внутрішнє забезпечення якості сучасного університету».

Наразі Сергій Квіт є завідувачем кафедри журналістики Національного університету «Києво-Могилянська академія» та віднедавна професором кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили за сумісництвом.

Захід відвідали студенти, освітяни та керівники підрозділів університету.

На семінарі колишній міністр освіти і науки України розповів про національні відмінності забезпечення якості освіти деяких країн, нові поняття, які мають з’явитися у вищих закладах освіти, зокрема «лідерство» та «унікальна внутрішня культура університету», а також розповів про структуру внутрішнього забезпечення якості освіти.

Окрім того Сергій Квіт наголосив на важливості регулярних онлайн опитувань як студентів, так і випускників, працедавців та викладачів. Серед інших чинників, які впливають на забезпечення якості сучасного університету,  колишній міністр також виділив такі, як підвищення кваліфікації та професійний розвиток викладачів, дотримання вимог доброчесності та законодавчі зміни.

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …