Семінар з програми ЄС Еразмус+ для виконавців проектів Жана Монне

8 листопада 2018 р. у рамках міжнародного інформаційного тижня відбувся семінар з програми ЄС Еразмус+ для виконавців проектів Жана Монне. Учасником семінару стала координатор проекту, професор кафедри екології Олена Мітрясова.

Цього року ЧНУ імені Петра Могили став одним з 14 українських переможців проектів Жана Монне. Модуль, який буде реалізовано на базі Могилянки адресований студентам-екологам магістерського рівня. Він надасть змогу реалізовувати кращі європейські практики з водної безпеки для сталого розвитку регіону.

На заході відбувся обмін успішним досвідом серед виконавців проектів, а результатом семінару стали знання щодо правил управління проектом та забезпечення міжпроектної співпраці.

Запрошуємо усіх зацікавлених до творчої співпраці!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77