Семінар з програми ЄС Еразмус+ для виконавців проектів Жана Монне

8 листопада 2018 р. у рамках міжнародного інформаційного тижня відбувся семінар з програми ЄС Еразмус+ для виконавців проектів Жана Монне. Учасником семінару стала координатор проекту, професор кафедри екології Олена Мітрясова.

Цього року ЧНУ став одним з 14 українських переможців проектів Жана Монне. Модуль, який буде реалізовано на базі Могилянки адресований студентам-екологам магістерського рівня. Він надасть змогу реалізовувати кращі європейські практики з водної безпеки для сталого розвитку регіону.

На заході відбувся обмін успішним досвідом серед виконавців проектів, а результатом семінару стали знання щодо правил управління проектом та забезпечення міжпроектної співпраці.

Запрошуємо усіх зацікавлених до творчої співпраці!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики