Семінар з програми ЄС Еразмус+ для виконавців проектів Жана Монне

8 листопада 2018 р. у рамках міжнародного інформаційного тижня відбувся семінар з програми ЄС Еразмус+ для виконавців проектів Жана Монне. Учасником семінару стала координатор проекту, професор кафедри екології Олена Мітрясова.

Цього року ЧНУ імені Петра Могили став одним з 14 українських переможців проектів Жана Монне. Модуль, який буде реалізовано на базі Могилянки адресований студентам-екологам магістерського рівня. Він надасть змогу реалізовувати кращі європейські практики з водної безпеки для сталого розвитку регіону.

На заході відбувся обмін успішним досвідом серед виконавців проектів, а результатом семінару стали знання щодо правил управління проектом та забезпечення міжпроектної співпраці.

Запрошуємо усіх зацікавлених до творчої співпраці!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили