Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI “

Шановні колеги!

Редактори та редколегії  існуючих та майбутніх журналів!
Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.
Семінар проводить  директор ТОВ «Укрінформнаука», редактор  журналу «Science and innovation»

Тетяна Михайлівна Яцків

Місце проведення: приміщення Вченої ради університету

Час проведення: 12.30

Тема: Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier).
Агентство CrossRef.

Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier) – це унікальне гіперпосилання, яке забезпечує прямий зв’язок із публікацією. DOI функціонує як вбудоване посилання та код, який дозволяє віднайти будь-яку публікацію на будь-якому ресурсі, вказує розташування статті у мережі Інтернет, забезпечує постійний та надійний зв’язок між публікаціями:користуючись DOI пошукач має можливість за один крок дійти до потрібної публікації.

На сьогодні наявність ідентифікаторів стає необхідною умовою для включення видання у міжнародні науковометричні бази, такі як Scopus та Web of Science. А також однією з вимог до наукових фахових видань України, які затверджені наказом МОН України від 15.02.2018 № 32.

Журнал Національної академії наук України. Основну увагу приділяє висвітленню проблем інноваційної політики в Україні, результатів перспективних досліджень і розробок інститутів Національної академії наук України, університетів та інших організацій, а також питань комерціалізації наукових розробок і впровадження їх у виробництво.

У 2017 році журнал включено до наукометричної бази даних Web of Science (індекс цитування нових джерел Emerging Sources Citation Index).

Входить до Переліку фахових видань України (категорія “А”).