Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги!

Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів!

Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

Семінар проводить  директор ТОВ «Укрінформнаука», редактор  журналу «Science and innovation»

Тетяна Михайлівна Яцків

Місце проведення: приміщення Вченої ради університету

Час проведення: 12.30

Тема: Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef.

Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier)— це унікальне гіперпосилання, яке забезпечує прямий зв’язок із публікацією. DOI функціонує як вбудоване посилання та код, який дозволяє віднайти будь-яку публікацію на будь-якому ресурсі, вказує розташування статті в мережі Інтернет, забезпечує постійний та надійний зв’язок між публікаціями, використовуючи DOI пошукач, є можливість за один крок дійти до потрібної публікації.

Сьогодні наявність ідентифікаторів стає необхідною умовою для включення видання у міжнародні наукометричні бази, такі як Scopus та Web of Science. А також однією з вимог до наукових фахових видань України, які затверджені наказом МОН України від 15.02.2018 № 32.

Журнал Національної академії наук України. Основну увагу приділяє висвітленню проблем інноваційної політики в Україні, результатів перспективних досліджень і розробок інститутів Національної академії наук України, університетів та інших організацій, а також питань комерціалізації наукових розробок і впровадження їх у виробництво.

В 2017 році журнал включено до наукометричної бази даних Web of Science (індекс цитування нових джерел Emerging Sources Citation Index).

Входить до Переліку фахових видань України (категорія “А”).