Семінар: Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень

(Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)

• Як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою?
  • Оформити статтю згідно вимог певного видання
  • Де краще опублікувати роботу?
  • Чи можна вберегтися від хижацьких видань?
  • Як не загубитися в світі науковців?

10 квітня 2017 року о 9.30 на семінарі буде розглянуто роботу з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцію найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програму для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.

Додаткова ІНФОРМАЦІЯ: wokinfo.com/russian

Канал YouTube: WOKtrainingsRussian

Координатор семІнару: Ганна Петроченко (Бібліотека)

Чорноморський національний університет імені Петра Могили