Семінар: Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень

(Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)

• Як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою?
  • Оформити статтю згідно вимог певного видання
  • Де краще опублікувати роботу?
  • Чи можна вберегтися від хижацьких видань?
  • Як не загубитися в світі науковців?

10 квітня 2017 року о 9.30 на семінарі буде розглянуто роботу з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцію найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програму для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.

Додаткова ІНФОРМАЦІЯ: wokinfo.com/russian

Канал YouTube: WOKtrainingsRussian

Координатор семІнару: Ганна Петроченко (Бібліотека)

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

вул. 68 Десантників, 10, Миколаїв
Вхід вільний, тривалість 1 година
Afisha

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники