Семінар: Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень

(Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)

• Як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою?
  • Оформити статтю згідно вимог певного видання
  • Де краще опублікувати роботу?
  • Чи можна вберегтися від хижацьких видань?
  • Як не загубитися в світі науковців?

10 квітня 2017 року о 9.30 на семінарі буде розглянуто роботу з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцію найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програму для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.

Додаткова ІНФОРМАЦІЯ: wokinfo.com/russian

Канал YouTube: WOKtrainingsRussian

Координатор семІнару: Ганна Петроченко (Бібліотека)

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

вул. 68 Десантників, 10, Миколаїв
Вхід вільний, тривалість 1 година
Afisha

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.