Семінар із прикордонних студій Астрід Феллнер

Упродовж 25-26 квітня на базі Інституту філології ЧНУ  ім. Петра Могиливідбувся семінар із прикордонних студій (border studies)під керівництвом професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду (Німеччина) АСТРІД ФЕЛЛНЕР у рамках міжнародної програми Erasmus+.

Seminar Program: Doing Cultural Border Studies
Session 1: What is Cultural Studies? What is Border Studies? What is Cultural Border Studies? Terms, Debates and Theories
Session 2: Borders, Space/Place, Surveillance
Session 3: Borders Poetics: Identity: Sex/Gender, Race/Ethnicity, and the Politics of Language
Session 4: Border Theories: Complexity

Мова семінару англійська.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.