Семінар із користування базою Web of Science

29 листопада в аудиторії 1-202A (аудиторія MOODLE) відбувся семінар із користування міжнародними базами даних. Завдяки виграному конкурсу на доступ до ресурсів наукометричних баз даних Scopus та Web of  Science (серед 100 інших університетів України) наш університет отримав річний доступ до ресурсів Web of  Science .

У рамках співпраці між Clarivate Analytics (Web of  Science) і ЧНУ ім. Петра Могили учасники мали змогу отримати інформацію  про можливості платформи  Web of  Science для якісних наукових досліджень.

У заході, який орієнтовано на аспірантів та викладачів університету,  взяли участь науковці з великим досвідом роботи в наукометричних  базах даних:  Чуйко Г. П., доктор фізико-математичних наук, професор кафедри комп’ютерної інженерії; Пронкевич О. В., доктор філологічних наук, директор Інституту філології. Захід проводили сертифіковані  спеціалісти від  Clarivate Analytics: Г. Петроченко та Н. Коваль.

Платформа Web of Science доступна
на кожному комп’ютері з IP-адресою  університету за
посиланням:
Успіхів у пошуку та якісних наукових досліджень!

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77