Секція «Проблеми екології: теорія і практика» на XXIІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Могилянські читання-2020»


На XXIІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Могилянські читання – 2020: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти» засідання секції «Проблеми екології: теорія і практика» присвячено питанням:

  • Проблеми екології: теорія і практика.
  • Екологічна безпека водного і атмосферного середовищ м. Миколаєва.
  • Сталий розвиток використання природних ресурсів в умовах глобалізації.

Викладачі, магістранти та аспіранти кафедри екології виступили з доповідями, в яких представили результати наукових досліджень. Представлено доповіді щодо інноваційних методів створення замкнутих циклів для екологічно небезпечних підприємств, щодо комплексної оцінки стану природних вод на Миколаївщині. Ряд робіт присвячено питанням сталого розвитку.

Магістранти-екологи також представили доповіді за своїми магістерськими роботами:

  • Бастракова О. О. Особливості транспортного навантаження центральної частини Миколаєва;
  • Носик А. С. Гідрологічні фактори басейну річки Інгул;
  • Гнатів Т. П. Структура водоспоживання та якість питної води (на прикладі с. Галициново Вітовського району Миколаївської області);
  • Малиновська Л. В. Дослідження радіаційного стану прісноводної екосистеми району ЮУАЕС;
  • Кудлик Н. А. Фактор радіоємності прісноводних екосистем у системі екологічного нормування рідких скидів.

Ця можливість апробації результатів наукових досліджень магістрантів-екологів ще раз підтверджує необхідність, своєчасність і тематичну актуальність Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання».

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …