СД Платформа Миколаїв запрошує студентів до участі в заході

У рамках кампанії – «Кровотеча: чому ми втрачаємо людей?» СД ПЛАТФОРМА запускає захід

Про що? Колаборація бізнесу та державного сектору

• Не просто виступи спікерів, а 30% теорії та 70% практики.
  • Проаналізуємо опитування, яке пройшло вже близько 200 людей. 😯
  • Розберемо головне питання — як зупинити масову міграцію людей закордон?
  • Розробимо 2 важливих проекти, які потім об’єднаємо та будемо намагатися впровадити вжиття.

Спікери:

• Олександр Рябенко — начальник Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.
  • Станіслав Арутюнян — бізнесмен, співвласник закладів «Гавана Мама», «Паравоз» та «Узвар».

Участь безкоштовна, але реєстрація є обов’язковою!
Заповнюй анкету.⠀

Коли? 8 грудня о 12:00

Де? Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, вул. Інженерна 1. (по вул. Садовій до суднобудівного заводу ім. 61 Комунара).

Чекаємо вас! З нами завжди цікаво.
Є питання?
Пиши або дзвони 0992719781 Єлизавета

Захід у Фейсбук.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету