Савостікова Катерина Ігорівна


Науковий ступінь: магістр

Посада: провідний фахівець кафедри менеджменту

 

Освіта та професійний шлях

У 2017 році Катерина Ігорівназакінчила магістратуру з відзнакою у Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили за спеціальністю «Соціальна робота». Отримала професійну кваліфікацію «Менеджер у соціальній сфері». Захистила магістерську роботу на тему «Тренінг як форма підвищення соціальної компетентності молоді».

З 2017 року працює на кафедрі менеджменту провідним фахівцем.

 

Коло наукових інтересів: мотиваційний менеджмент, управління соціальними проектами, психологія управління, менеджмент персоналу, створення соціального бізнесу.

 

Телефон: (0512) 76-92-78

Електронна адреса: kateryna.savostikova@chmny.edu.ua

Події та оголошення


вересня
17
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

вересня
13
Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.  

вересня
15
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …