Савостікова Катерина Ігорівна


магістр, провідний фахівець кафедри менеджменту

Освіта та професійний шлях

У 2017 році Катерина Ігорівна закінчила магістратуру з відзнакою у Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили за спеціальністю «Соціальна робота».

Отримала професійну кваліфікацію «Менеджер у соціальній сфері».

Захистила магістерську роботу на тему «Тренінг як форма підвищення соціальної компетентності молоді».

З 2017 року працює на кафедрі менеджменту провідним фахівцем.

Коло наукових інтересів: мотиваційний менеджмент, управління соціальними проектами, психологія управління, менеджмент персоналу, створення соціального бізнесу.

 

Контакти:

Електронна адреса: kateryna.savostikova@chmny.edu.ua

Телефон: (0512) 76-92-78

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …