Рuzzle-квест «Зеленими стежками рідного міста»

6 жовтня в рамках ХІ Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків» відбувся puzzle-квест «Зеленими стежками рідного міста», у якому взяли участь студенти першого курсу спеціальності «Екологія».

Перед початком квесту всім командам видали маршрут, який проходив зеленими зонами центру міста Миколаєва: Флотський бульвар, Каштановий сквер, Сквер Ради Європи, Манганарівський сквер, Парк Адміралтейський, Народний сад тощо. На кожній зупинці маршруту на учасників квесту чекали пізнавальні та розважальні завдання присвячені «зеленій» історії, подіям та фактам стосовно благоустрою міста, ознайомленню з флорою рідного краю. Остання зупинка квесту була в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

Під час проходження завдань командам видавали конверти з частинами пазлу, але для кожної команди свій. Урешті, пазл склався в картину степу з дикими орхідеями.

Після цікавого та насиченого квесту на студентів чекало приємне чаювання.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».