«Руки надії»: фотовиставка до Всесвітнього дня медичної сестри

19 травня відбулося відкриття фотовиставки Катерини Болгарчук, присвячене Всесвітньому дню медичної сестри, яке святкують у третю неділю травня. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер.

У відкритті фотовиставки взяли участь проректор з наукової роботи і питань розвитку Микола Клименко і участь студенти першого курсу медичного інституту ЧНУ ім Петра Могили. Як підкреслила організатор заходу Олена Раткогло (Благодійний фонд «Соняшник»), мета фотовиставки привернути увагу до проблеми волонтерства і донорства, підвищення престижності і популяризація даних понять серед студентської молоді. «Наша виставка – це подяка і повага тим, хто кожного дня підтримує, доглядає і співпереживає маленьким пацієнтам відділення дитячої онкогематології Миколаївської обласної дитячої лікарні».

Усі охочі мають гарну нагоду познайомитися з унікальними фотографіями, на яких онкохворі діти показані оточенні тих, кому вони небайдужі, вони довірливі, відкриті всьому світу і вірять у перемогу над хворобою.

Виставка триватиме протягом двох тижнів на другому поверсі головного корпусу університету.

Якщо ви маєте можливість і бажання допомогти маленьким пацієнтам лікарні, які зіткнулися з важкою хворобою, звертайтесь до представників Благодійного фонду «Соняшник».

H8JZQNRa5L8 JmxWwPHBOaA Nb2imrkB-Ds WoosvZnf7Lw