22 квітня 2026 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами взяли участь у засіданні круглого столу «Розвиток містобудівного кадастру в Україні: виклики та нові можливості».
Захід був організований ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України» спільно з ГО «Асоціація сертифікованих геодезистів України» та факультетом землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України і став майданчиком професійної дискусії.
У фокусі уваги учасників перебувало питання функціонування містобудівного кадастру як інтегрованої інформаційної системи.
Під час круглого столу разом шукали відповіді на ключові питання:
Спікерами виступили Олег Пілат, Станіслав Домін, Марія Маркіна.
Учасниками заходу були фахівці у сфері геодезії, землеустрою та містобудування, архітектори, представники органів влади та місцевого самоврядування, науковці і всі, хто працює з просторовими даними та розвитком територій.
Участь у подібних заходах дає змогу розумітися на важливості питань для упорядкованого розвитку територій, а також прозорості забудови та інвестиційної привабливості.
Знання на навички, отримані учасниками засідання круглого столу, сприятимуть набутті сучасних компетентностей під час викладання дисциплін «Містобудівний кадастр» та «Кадастр природних ресурсів», що вивчаються студентами другого (магістерського) рівня спеціальності G18 «Геодезія та землеустрій».



