Розвиток фінансової грамотності у молоді

Економічно освічена молодь – запорука хорошого фінансового становища країни в майбутньому.

З метою познайомити школярів старших класів з основами складання персональних бюджетів, 23 листопада в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було проведено клуб професійного орієнтування «Персональні фінанси». Зібрання відбувалося у формі тренінгу, головним завданням якого було навчитися складати бюджет домогосподарства.

Захід відбувся за ініціативи кандидата економічних наук, доцента Олени Філімонової, яка особисто провела зі школярами тренінг зі складання правильного бюджету домогосподарства.

Перед тренінгом провідний фахівець Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Світлана Гайдаржи провела для учасників клубу інтерактивну гру «Життєві цінності». Гра допомогла розставити пріоритети та скласти певний чарт цінностей кожного у повсякденному житті, ознайомити учнів шкіл із сутністю та складовими персональних фінансів кожної окремої особи та сформувати навички правильного застосування власних фінансів у повсякденному житті.

На зібранні були присутні і студенти ЧНУ імені Петра Могили, що ділилися своїм досвідом навчання на факультеті та показали медіа презентацію, пов’язану з фінансами.

E5 (1) E3 (1) E2 (1)

????????????????????????????????????

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77