Розвиток фінансової грамотності у молоді

Економічно освічена молодь – запорука хорошого фінансового становища країни в майбутньому.

З метою познайомити школярів старших класів з основами складання персональних бюджетів, 23 листопада в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було проведено клуб професійного орієнтування «Персональні фінанси». Зібрання відбувалося у формі тренінгу, головним завданням якого було навчитися складати бюджет домогосподарства.

Захід відбувся за ініціативи кандидата економічних наук, доцента Олени Філімонової, яка особисто провела зі школярами тренінг зі складання правильного бюджету домогосподарства.

Перед тренінгом провідний фахівець Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Світлана Гайдаржи провела для учасників клубу інтерактивну гру «Життєві цінності». Гра допомогла розставити пріоритети та скласти певний чарт цінностей кожного у повсякденному житті, ознайомити учнів шкіл із сутністю та складовими персональних фінансів кожної окремої особи та сформувати навички правильного застосування власних фінансів у повсякденному житті.

На зібранні були присутні і студенти ЧНУ імені Петра Могили, що ділилися своїм досвідом навчання на факультеті та показали медіа презентацію, пов’язану з фінансами.

E5 (1) E3 (1) E2 (1)

????????????????????????????????????

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.