«Розумним Бути Модно» – конкурс серед студентів та абітурієнтів

«Розумним Бути Модно» – всеукраїнський конкурс, який проводиться серед студентів та абітурієнтів ЗВО. Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо всіх студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили також долучитися до участі у змаганні та поборотися за призові місця.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться з 27/05/2019 року. Ініціатором проведення є міжнародна компанія «Open Media Group» за підтримки партнерів:

• likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua – Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

До участі запрошуються студенти всіх факультетів та курсів Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Конкурсантами можуть стати здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання, контрактної основи чи державного замовлення. За перемогу в конкурсі передбачені нагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце – грошовий грант на оплату семестрового (3 місяців) навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Оцінювання проводить незалежне експертне журі.

Правила та вимоги

Основна задача конкурсантів полягає в проведенні науково-дослідної роботи та написання есе проведеного дослідження. До розгляду пропонується тематика:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкретне питання чи проблематику конкурсанту пропонується обрати самостійно. Питання має бути актуальним з погляду конкурсанта та відповідати основній тематиці. Розглядати питання рекомендовано за напрямками здобуття кваліфікації (допускається поєднувати):

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Робота має оформлюватися в електронному документі (.doc). В есе мають бути присутні: чітке формулювання питання, довільне але аргументоване вираження думок щодо вирішення чи вдосконалення предмету дослідження, зроблений ємкий підсумовуючий висновок.

Рекомендований об’єм роботи від 1 до 30 аркушів A4, написаного 14 шрифтом Times New Roman.

Особлива увага приділяється вираженню самостійної думки студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили в науковій роботі. Для запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу – >85%.

Детальніша інформація щодо правил.

Виконану роботу в зазначений термін потрібно надіслати на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.