Розпочинаємо цикл програм під назвою «Розмова на тему»

Ми розпочинаємо цикл програм – діалогів, під назвою «Розмова на тему».

Тема першого випуску програми присвячена творчості письменника Сергія Оксеника.

Ведучий програми «Розмова на тему» – директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Пронкевич, поспілкувався про роман Сергія Оксенюка «Вбивство п’яної піонерки» події в якому відбуваються на Миколаївщині (Варварівка), з кандидатом філологічних наук доцентом кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія», Іриною Борисюк.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.