Розпочинаємо цикл програм під назвою «Розмова на тему»

Ми розпочинаємо цикл програм – діалогів, під назвою «Розмова на тему».

Тема першого випуску програми присвячена творчості письменника Сергія Оксеника.

Ведучий програми «Розмова на тему» – директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Пронкевич, поспілкувався про роман Сергія Оксенюка «Вбивство п’яної піонерки» події в якому відбуваються на Миколаївщині (Варварівка), з кандидатом філологічних наук доцентом кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія», Іриною Борисюк.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77