Розпочався турнір з волейболу серед чоловіків у рамках IV Студентських ігор

16 лютого в ЧНУ імені Петра Могили розпочався турнір з волейболу серед чоловіків у рамках IV Студентських ігор, присвячені 25-й річниці університету. У турнірі взяли участь команди з шести факультетів:

Факультет комп`ютерних наук  (капітан – Супрун Богдан);

Медичний інститут (капітан – Божко Олександр);

Факультет філології (капітан – Білоконь В’ячеслав);

3.jpg

Факультет економічних наук (капітан – Гадимов Анар);

4.jpg

Факультет політичних наук  (капітан – Олександр Мусафір);

5.jpg

Юридичний факультет  (капітан – Плужник Микита).

6.jpg

Судили матчі викладачі факультету Фізичного виховання та спорту Василь Маєр, Марина Андрющенко та Олександра Яковенко. Команди грали в двох групах на очки, за кожну перемогу вони отримували три очки, а за поразку – нуль.

Група А

Команда 1 2 3 Кількість очок Місце
ФПН 0 3
ФКН 6 1
МЕДІН 3 2
Команда 1 2 3 Кількість очок Місце
ЮФ 3 2
ФФ 0 3
ФЕН 6 1

Команди мали свої особливості. Так, «чоловіча» команда факультету філології на половину складалась з дівчат, а команда Юридичного факультету грала в  неповному складі (п`ять зі стандартних шести гравців).

Усі шість команд вийшли з групи, і далі будуть грати у фінальних іграх за п`яте, третє і перше місце. Фінальні матчі почнуться 25 лютого о 16:00.