Розпочався набір на безкоштовний Навчальний курс KPMG Audit School для 2-6 курсів та випускників!

Навчальний курс для студентів 2-6 курсів та випускників, які:
– вивчають фінанси, економіку, бізнес-адміністрування, економічну кібернетику, математику, інші точні науки та цікавляться обліком
– мають аналітичні здібності
– володіють англійською на рівні – Intermediate +
– мріють про кар’єру в аудиті, фінансах чи консалтингу

Навчальна програма триватиме з 23 квітня по 23 травня в офісі компанії. Кількість місць обмежена! Реєстрація відкрита до 17:00, 21 квітня 2019 року. Деталі реєстрації та курсу за посиланням: https://auditschoolkpmgapril.ticketforevent.com/?utm_source=mail&fbclid=IwAR0tcU0WDljm1pYKu9S_u4NF8qdkEIwPNK8rvSzfpEH-4jXevKh5hcxpcuA

Які переваги для тебе?
1. Ти зможеш побачити та відчути, як працюють співробітники великої міжнародної компанії.
2. Усі учасники KPMG, які успішно опанують матеріал, отримають сертифікати про закінчення навчальної програми KPMG.
3. Найкращим буде запропоновано спрощену процедуру працевлаштування (повна та неповна зайнятість від 20 годин на тиждень), тому напрацьовуйте своє СV вже сьогодні!

Контактна особа: Анастасія Дріжук adrizhuk@kpmg.ua (тема листа – KPMG Audit School).