Розпочався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках

22 липня 2019 року почався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках. Він оголошений Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща.

Подати пропозицію можна до 23 серпня 2019 року.

Конкурс відкритий для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вишів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн, зокрема, молодих вчених і викладачів.

До участі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

1. Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
  2. Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
  3. Екологія та управління навколишнім середовищем;
  4. Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
  5. Нові речовини та матеріали;
  6. Соціальні та гуманітарні науки;
  7. Оборонні технології.

Основні критерії оцінки – наукова відповідність, цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці.

Більше інформації також можна отримати за номером: (044) 287 82 76

Важливо, що керівники та учасники проектів можуть подавати кілька заявок. Однак отримати фінансування керівники зможуть тільки за 1 проектом.

Докладніше про конкурс, умови участі та фінансування проектів

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …