Розпочав свою роботу літературний клуб - ЧНУ iм. Петра Могили

Розпочав свою роботу літературний клуб

13 вересня в читальному залі Інституту філології розпочав свою роботу літературний клуб.

Літературний клуб організовано за підтримки директора Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександра Пронкевича і викладача кафедри англійської філології Олександри Філоненко.

21764403_914749115340824_77367099_o

Літературний клуб – культурне середовище, в якому можуть зустрітися і знайти однодумців всі, хто любить читати, і особливо ті, хто пробує себе в ролі авторів. Ви регулярно або хоча б епізодично читаєте і / або пишете прозу чи поезію? … Знайти свою дорогу в літературі вам допоможе єдиний у нашому місті професійний письменник Сергій Вольнов, який знає із власного досвіду, що таке масові тиражі книг і читацька популярність.

21764376_914749125340823_1732577556_o

На першому засіданні мова йшла про фантастику. Друге засідання буде присвячено обговоренню жанру детектив. Запрошуємо всіх охочих!

21744822_914749118674157_373222933_o

Довідка: Сергій Вольнов – письменник-фантаст, публікується в популярних серіях видавництва АСТ «Зоряний Лабіринт», «Бойова фантастика» і «S.T.A.L.K.E.R.», а також в інших видавництвах. У своєму творчому доробку має 25 опублікованих книг.

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.