Розпочав роботу студентський психологічний гурток «Евпсихея»

7 лютого розпочав свою роботу студентський психологічний гурток «Евпсихея». Термін «евпсихея» належить відомому гуманістичному психологу А. Маслоу і означає «товариство самоактуалізованих особистостей».

Метою гуртка є створення вільного простору для активізації самопізнання та  самовдосконалення,  утвердження цінностей психологічного благополуччя та зростання особистісного, професійно-творчого, інтелектуального потенціалу талановитих студентів-психологів; здійснення взаємодопомоги й емоційної підтримки учасників гуртка, вдосконалення навичок практичної діяльності залежно від майбутньої психологічної спеціалізації.

Перше заняття «Про стосунки і консерви. Психотерапія любовної адикції», приурочене до Дня всіх закоханих, провела керівник гуртка, старший викладач кафедри психології Вікторія Михайлівна Гусак.

За допомогою метафори «консервної бляшанки» студенти вчилися відрізняти здорову любов та емоційну близькість від невротичної любові, патологічної емоційної залежності. Розглядали біохімічний механізм виникнення любовної адикції (залежності) та роль у цьому процесі нейромедіатора дофаміну; обговорювали психологічний портрет адиктів (людей, що страждають від любовної залежності), засоби психодіагностики та можливості надання їм психотерапевтичної допомоги.

На зустрічі панувала атмосфера взаємодовіри та щирості. Сподіваємось здобутий досвід студенти використають не тільки в професійному житті, а й для гармонізації власних стосунків.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77