Розпочато роботу з призначення стипендії Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради для талановитих студентів

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 21.12.2018 № 49/17 «Про затвердження міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки», від 26.10.2004 № 24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради розпочато роботу з призначення (за період 2018-2019 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних училищах м. Миколаєва.

Кандидат на отримання стипендії повинен:

• навчатись в одному з вищих або професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва;
  • відзначатись успішним навчанням за підсумками 2018-2019 навчального року;
  • брати активну участь у громадській діяльності;
  • не отримувати інших спеціальних стипендій протягом цього навчального року;
  • не знаходитись в академічній відпустці;
  • бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.

Просимо Вас до 04.10.2019 року надіслати оформлений пакет документів до канцелярії Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. № 152.

Урочиста церемонія нагородження стипендіатів відбудеться 15.11.2019 о 16:00 в Миколаївському Академічному Художньому російському драматичному театрі за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 25.

Телефон для довідок: 37-57-04 (відділ по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради).

Конкурсний пакет документів включає в себе:

1. Лист-направлення;
  2. Рекомендаційний лист;
  3. Анкета – заявка у кількості 8-ми екземплярів (додається) вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо надавати у друкованому та електронному вигляді на адресу: molod.mk@mkrada.gov.ua).
  4. Копії дипломів, грамот та інших відзнак про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за 2018-2019 навчальний рік.
  5. Копія паспорту (1,2 сторінка), копія ІПН.
  6. Згода на обробку персональних даних (додається).

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно – технічного училища).

Анкета 2019

Згода на збір та обробку персональних даних